Kullanıcı adı ve/veya parolanız yanlıştır.Lütfen tekrar deneyiniz.

İŞ ARAYANLAR

İş arayanlar Saglikcv.com'a üye olarak kariyerlerini profesyonel olarak Saglikcv.com'un sunduğu avantajlarla yönetme şansına sahipler.

İLANLARA BAŞVURU: Fotoğrafınızı ekleyebileceğiniz özgeçmişinizi Saglikcv.com üzerinde oluşturarak, eleman seçme işlemlerini Saglikcv.com'dan sağlayan üye firmalarımızın yayınladıkları ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

BAŞVURULARIM: Yaptığınız başvurularınızı online olarak takip edebilirsiniz.

İŞ ALARMI: Saglikcv.com üzerinde yeni yayınlanan ilanlardan haberdar olup, başvuru yapma imkanı elde edeceksiniz.İş Alarmı sayesinde çalışmayı tercih ettiğiniz iş alanlarında yayınlanan tüm yeni ilanları e-posta aracılığıyla takip ederek başvuru yapabilirsiniz.

CV GÜNCELLEME: Saglikcv.com üzerinde oluşturduğunuz özgeçmişinizdeki bilgileri istediğiniz an güncelleyebilirsiniz. Özgeçmişinizi güncellediğiniz anda yapmış olduğunuz ilan başvurularınız dahil tüm işverenler özgeçmişinizin son halini görürler.

MESAJLARIM: Saglikcv.com mesaj sistemi aracılığıyla firmalardan size gönderilen mesajları takip edebilirsiniz.

GİZLİLİK: Saglikcv.com'un gizlilik prensibi sayesinde oluşturacağınız özgeçmişinizde Ad,soyad,adres,telefon ve çalıştığınız firma bilgilerinin saklı kalmasını istiyorsanız bu bilgileri doldurmayabilirsiniz.Kimliğinizin açığa çıkması ve iş arayışınızın başkaları tarafından bilinmesini istemeyebilirsiniz.Bu durumda kimliğinizi açığa çıkarabilecek bu bilgileri boş bırakabilirsiniz.

VERİTABANI: Aynı zamanda üye firmalarımızın, personel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla veritabanı içinde yapacakları araştırmalarında özgeçmişinizi inceleme imkanları olacak.

Secretcv.com, SEÇ İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.'ne ait bir iş ve eleman bulma sitesidir. SEÇ İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. Türkiye İş Kurumu 16.03.2010 tarih 215 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Devamı...

Telif Hakkı © 1999- 2012