Nasıl Cv oluştururum?

Saglikcv.com bireysel kullanıcılar için ücretsizdir.Site üzerinde Cv'nizi oluşturduğunuz taktirde daha sonra alacağınız hizmetler için bir bedel ödemezsiniz.Cv'nizi oluşturmak için 'Yeni Üyeler' bölümünü ya da 'CV'İM' bölümünü tıklayarak kullanıcı adı ve parola belirleyip e-mail adresinizide yazarak 'Devam' butonu ile kendi sayfanızı oluşturmuş olursunuz(Kullanıcı adı ve parola Saglikcv.com'u ziyaretlerinizde size yardımcı olacağı için unutmayacağınız şekilde belirlemelisiniz).Daha sonra bu sayfada

Kişisel Bilgiler
Eğitim Durumu
İş Deneyimleri
Tercihler
Projeler
Referanslar

bölümlerini doldurarak Cv'niz hazırlanmış olur.Aynı zamanda fotoğrafınızı ve kendi hazırladığınız Cv'nizi de firmaların görmeleri için ekleyebilirsiniz.

Bundan sonra ilanlara online başvuru yapabilir,Cv'nizi istediğiniz an güncelleyebilir ve iş arayışınıza ara verdiğiniz zamanlarda Pasif edebilir,yaptığınız başvuruların sonuçlarını takip edebilir,firmalardan gelebilecek mesajları okuyabilir,oluşturacağınız iş alarmı ile ilgilendiğiniz ilanların e-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Unutulmaması gereken önemli bir nokta ise Saglikcv.com gizlilik prensibi sayesinde Cv'nizde kimliğinizi açığa çıkaracak (ad, soyad, adres, telefon vs.) bilgileri doldurmayabilirsiniz.

Cv'mi Güncellemek İstiyorum?

Saglikcv.com'a üye olurken belirlediğiniz kullanıcı adı ve parolanızı ilgili alana yazarak gireceğiniz kendi sayfanızda Cv'nizle ilgili her türlü düzeltme ve değişikliği istediğiniz an yapabilirsiniz.Cv'nizi güncellediğiniz taktirde yaptığınız başvurularda ve üye firmaların tüm arama sonuçlarında Cv'niz son hali ile görüntülenecektir.

İlgilendiğim bir ilana başvuru yapmak istiyorum?

Yayınlanan ilanlara başvuru yapabilmeniz için öncelikle Saglikcv.com'da bir Cv oluşturmalısınız. Daha sonra ilgilendiğiniz herhangi bir ilana Cv'nizi oluştururken belirlediğiniz kullanıcı adı ve parola ile başvurabilirsiniz. Yeni Üyeler' ya da 'CV'İM' bölümünü tıklayarak Cv'nizi oluşturabilirsiniz.

Kullanıcı adı ve parolamı kaybettim?

Saglikcv.com'da Cv'nizi oluştururken belirlediğiniz kullanıcı adı ve parolanızı unutmuş olmanız durumunda yeniden Cv oluşturmanıza gerek yoktur.

Yapmanız gereken ana sayfada ve kullanıcı sisteme giriş bölümünde bulunan 'Şifremi Unuttum' yazısını tıklamaktır.Bu alanda size daha önce Cv'nizi oluştururken doldurduğunuz e-mail adresiniz sorulmaktadır.Eğer bu alana yazacağınız e-mail ile Cv'nizde yer alan e-mail adresi birbiriyle tamamen uyuşur ise kullanıcı adı ve parolanız e-mailinize sistem tarafından otomatik olarak hemen gönderilecektir(E-mail adresiniz sadece sizin tarafınızdan kullanıldığı için güvenliğinizle ilgili bir sorun bulunmamaktadır).

Eğer Cv'nizi oluştururken kullandığınız e-mail adresini hatırlamıyor ya da bu adres geçerli değilse 'Şifremi Unuttum' yazısını tıkladıktan sonra karşınıza gelecek bölümde 'Özgeçmişimdeki e-mail adresimide hatırlamıyorum' yazısını tıklamalısınız.Karşınıza gelecek olan formu doldurduğunuzda en kısa sürede sizinle irtibata geçilerek kullanıcı adı ve şifre bilgileri tarafınıza iletilecektir.

Mesajlarımı nasıl takip ederim?

E-mail adresinize size bir mesaj gönderildiğine dair mail gelmişse, bu üye firmalarımızdan bir tanesinin size mesaj gönderdiği anlamına gelir.Bu mesajın içeriği tamamen size özel ve firmayla sizin aranızda oluşmaktadır.Sizinle görüşme isteği, Cv'nizde bulamadıkları daha detaylı bir bilgi isteği gibi değişik konularda olabilir.

Mesajınızı okumak için, kullanıcı adı ve parolanızla sayfanıza girerek 'Mesajlar' bölümünü tıklamanız gerekmektedir.Eğer firma tarafından mesaja cevap istenmiş ise cevabınızı online olarak firmaya iletebilirsiniz.

Kullanıcı adı ve parolanızla girdiğiniz sayfada 'Mesajınız Yok' uyarısı ile karşılaşıyorsanız Saglikcv.com'da başka bir Cv tarafınızdan oluşturulmuş ve mesaj ilgili sayfaya gönderilmiş olabilir.Bu durumda ikinci Cv'nizi oluştururken belirlediğiniz kullanıcı adı ve parolanızı kullanmalısınız.Eğer bu kullanıcı adı ve parolanızı hatırlamıyor iseniz Saglikcv.com Destek Bölümüne isteğinizi iletin.

İlanlara yaptığım bazı başvurulara olumlu ya da olumsuz cevap alamıyorum?

Saglikcv.com'daki ilanlar tamamen üye firmalarımız tarafından oluşturulmaktadır.Dolayısıyla yapılan tüm başvurular ve sizin başvurunuz ilanı çıkan üye firma tarafından değerlendirilmektedir.

Bazı firmalar değerlendirme süreci bitimine ve aday işe yerleştirilene kadar hiçbir başvuruyu yanıtlamamaktadır.Ve bu sürecin sonunda tüm başvuruları aynı anda yanıtlamayı tercih edebilmekteler.Bazı durumlarda değerlendirme süreci uzun sürebiliyor. Saglikcv.com iş arayan profesyoneller ile eleman arayan firmaları online ortamda buluşturma görevini üstlenmektedir.

Yaptığınız başvuruya cevap verme insiyatifi tamamen ilgili firmaya aittir.Saglikcv.com olarak firmaların başvurularınıza cevap vermesi için gerekli altyapı tarafımızca sağlanmıştır.Bununla birlikte başvuruların cevaplanması ile ilgili firmalara sık sık hatırlatmada bulunmaktayız.

Saglikcv.com'a Cv'mi fax ya da e-mail ile gönderebilirmiyim?

Kendi hazırlamış olduğunuz Cv'nin firmaların kullandığı Saglikcv.com veritabanında incelenme olanağı olmadığından Saglikcv.com'daki özgeçmiş formunu doldurmalısınız.

Doldurduğunuz bu formda kendi hazırlamış olduğunuz özgeçmişinizi ve fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz.Daha sonra Saglikcv.com da yer alan ilanlar içerisinde ilgilendiğiniz ilana online başvurunuzu yapabilirsiniz.

Saglikcv.com'a fax ya da e-mail ile gönderdiğiniz Cv'ler dikkate alınmamaktadır.Çünkü bu Cv'lere Saglikcv.com veritabanı içerisinde yer verilememektedir.

Secretcv.com, SEÇ İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.'ne ait bir iş ve eleman bulma sitesidir. SEÇ İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. Türkiye İş Kurumu 16.03.2010 tarih 215 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Devamı...

Telif Hakkı © 1999- 2012